Yaratıcı Özgüven Festivali Kapsamında Etkinlikler Başlıyor!

Yazar: Ekin Gürsu

Yaratıcı Özgüven Festivali, her gün karşılaştığı problemlere yaratıcı çözümler geliştiren öğretmenlerin cesaretinden aldığımız ilhamla ve güçle düzenleniyor. 13–14 Mayıs 2022 tarihlerinde Öğretmen Ağı Youtube kanalında dijital, 15 Mayıs 2022 Pazar günü ise İstanbul’daki Zorlu PSM Sky Lounge’da yüz yüze olarak gerçekleşecek.

Yaratıcılığıyla cesaretini buluşturarak değişim yaratabileceğine inanan herkesi, “Ne bu özgüven?” diyenlere kulak asmayarak yaratmaya, üretmeye ve paylaşmaya çağıran Festival, Mehmet Zorlu Vakfı ile Canva for Education’ın ana partnerliğinde ve Eğlenceli Bilim’in desteğiyle gerçekleşiyor. Hata Ödülleri’nde en renkli hata sahipleri ile buluşacak ödüller ile festivalin dijital ve yüz yüze programı için hazırladığımız sürprizler, TOYİ, İdefix, Twinkl Türkiye, Can Yayınları, Yapı Kredi Yayınları’nın katkılarıyla festival katılımcıları ile buluşuyor.

Festival paydaşlarıyla ise Festival kapsamında çok çeşitli etkinlikler gerçekleşiyor. Bir nevi, Festival’e giden yoldaki taşları birlikte döşeniyor diyebiliriz. Festival kapsamında gerçekleşecek etkinlikleri kaçırmamak için Öğretmen Ağı’nı takipte kalabilir, Öğretmen Ağı’nda #OlanBiten bültenlerine abone olabilir ya da Etkinlik Duyuruları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Festival ile ilgili ayrıntılı bilgi almak, Festival sürprizlerinden haberdar olmak için e-bültenlere abone olmak ve Festival’in 15 Mayıs 2022 Pazar günü İstanbul’daki Zorlu PSM Sky Lounge’da yüz yüze olarak gerçekleşecek ayağına katılmak için yerinizi ayırtmak isterseniz www.yaraticiozguvenfestivali.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ekin Gürsu Hakkında

Ekin 1996 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini burada tamamladı. 2018 yılında Kocaeli Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans bölümününden yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldu.

Mezun olduktan sonra İlk Fırsat programıyla tanışan Ekin, program kapsamında Tohum Otizm Vakfı’nda Kaynak Geliştirme ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştı. Ekim 2020 itibariyle ise yolu Öğretmen Ağı ile kesişti. Şu an Ağ’da İletişim Asistanı olarak görevine devam ediyor.

Kitap okumaya bayılır, favorisi İngiliz edebiyatı klasikleridir. Kariyerine ve kişisel gelişimine katkı sağlayacak her türlü bilgiye sonuna kadar açıktır. Uzun bir günün ardından evde kedileriyle vakit geçirmeyi çok sever.

Öğretmen Ağı; öğretmenlerin, meslektaşları ve farklı disiplinlerden kişi ve kurumlarla bir araya gelerek güçlendiği bir paylaşım ve işbirliği ağıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

--

--

--

Öğretmen Ağı; öğretmenlerin, meslektaşları ve farklı disiplinlerden kişi ve kurumlarla bir araya gelerek güçlendiği bir paylaşım ve işbirliği ağıdır.

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Öğretmen Ağı

Öğretmen Ağı

Öğretmen Ağı; öğretmenlerin, meslektaşları ve farklı disiplinlerden kişi ve kurumlarla bir araya gelerek güçlendiği bir paylaşım ve işbirliği ağıdır.

More from Medium

Over the week at Seascape, it has been all about the IDO lighthouse projects and a little bit of…

SANKORE EVENT NAKURU (REGACY HOTEL) We are back with yet again amazing news about the Sankore 2.0

Chapter 12: 5월이라니…(It’s already May…)

Millimeter, Klaytn, Makers Market